KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123210
nr 1612 3210
Ingmar Melker Melkersson
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -62, oramad. Olja på pannå, 71x55 cm
Ingmar Melker Melkersson, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:56:08
Ingmar Melker Melkersson
Läs mer om Ingmar Melker Melkersson